вітаємо!


Ми - агентство нестандартних рекламних ідей та геніально простих рішень, які легко змінюють ставлення до Вашої торговельної марки на ще більш позитивне, а бізнес роблять найуспішнішим.

Ми просуваємо Ваші товари та послуги в життя споживачів за допомогою реклами й спонсорських проектів на ТБ та радіо, активних EVENT-, BTL-, рекламних і Direct Marketing- кампаній, мотивуємо Ваших партнерів через трейд-маркетингові програми.

Наші фахівці - це супер-люди. Завдяки величезному досвіду роботи, як на боці клієнта, так і на боці агентства, ми можемо все! Кожен з нас досконало знає свою професію і з радістю запропонує ефективні рішення для процвітання Вашої компанії.

Легше! Простіше! Вище! Радісніше! - так ми живемо і працюємо. І всі клієнти ставляться до нашого агентства з величезною довірою і вдячністю, бо і для них ця спільна взаємодія є простою, легкою, радісною і дуже ефективною.

Наша особлива ​​гордість - це фантастичні успіхи тих проектів, які ми натхненно реалізуємо для своїх клієнтів. І кожен з них є результатом нашої щирої любові до своєї справи.


Чому саме ми?

Ми файні! Ми завзяті! Ми просто супер!

Ми можемо навести ще тисячі слів і прикладів, що доводять нашу ефективність.

Однак, найдієвіший спосіб переконатися в чомусь - не слова, а власний досвід.

100% клієнтів, які будь-коли працювали разом з Агентством СОРОКА, знов поверталися до нас. Маючи досвід роботи з різними партнерами, вони свідомо обирають нас.

Як відомо, краще один раз відчути, ніж тисячі разів почути.

обирайте наші послуги